نظر مشتریان

آلاسپای

برای اینکه توضیح بدم آناستازیا چقدر به ما کمک کرد تا یک خانه بخریم چندین صفحه لازم هست که بنویسم! اون در کار خودش خیلی حرفه ای هست و به همه مسایل مشتریان آگاه هست، همیشه در دسترس بود و از نزدیک تمام پروسه کار ما را تا ثبت سند دنبال کرد.

اون واقعا حرفه ای هست و از زمانی که به ترکیه اومدم مثل اون ندیدم، من مشاور دیگه ای انتخاب نمی کنم اون همیشه به دقت به من گوش میده و دقیقا همون کاری را انجام میده که ازش می خواهیم.

ویکتوریا

من کار کردن با آناستازیا را به همه توصیه می کنم، رفتار مناسب و حرفه ای بودن در کار از خصوصیات اون هست، هر زمانی که با اون کار داشتیم بعد از چند دقیقه پیش ما بود و به بهترین شکل کار های ما را دنبال کرد. کار های ما خیلی سریع و ساده انجام شدند، وقتی با اون آشنا شدیم خیلی از سوال های ما را در توضیحاتش جواب داد و ما نسبت به همه مسایل آگاه شدیم. ما از کل تیم ممنون هستیم و همکاری با آناستازیا را برای خرید ملک در ترکیه به همه توصیه می کنیم.

تینا

احمد عزیز ازت خیلی ممنون هستم، همینطور بابت توانایی های تیم شما، من از بابت قیمت خیلی راضی و خوشحال هستم، تمامی پیشنهاد هایی که به من دادی خیلی خوب بودند، حتما تو و تیمت رو به دوستانم معرفی می کنم.

سعید

از کار کردن با حمید خیلی خوشحال هستم، اون کار خودشو بلد هست و خیلی حرفه ای هست، از همه مهمتر دقیقا به خواست و نظر ما گوش میده. در همه مراحل همراه هست از لحظه رسیدن به ترکیه تا ثبت سند در تمام مراحل در کنار ما بود.

آلینا و تینا

آنجلینای عزیز ما از کمک های تو خیلی ممنون هستیم و خوشحالیم که با تو همکاری داشتیم، با وجود اینکه کار کردن با شرکت شما برای ما مشکلی نداشت ولی در مورد هر مسئله ای تو آماده بودی و به خوبی به ما کمک کردی.

آنجلینا تو یکی از بهترین افراد در تیم شرکتتون هستی و ما از کار کردن با تو خیلی راضی هستیم، ما هیچ وقت احساس نکردیم که باید منتظر باشیم تا تو کار های ما را پیگیری کنی، همیشه در دسترس بودی و مارو در جریان تمام مسایل قرار می دادی.

رحمان

آرمین همیشه درست و حرفه ای به ما نظر داد، اون همیشه به موقع کار ها را دنبال می کرد. کار کردن با اون خیلی باعث خوشحالی ما بود من کار کردن با آرمین را به همه توصیه می کنم.