خرید اقساطی و قیمت خرید آپارتمان در استانبول

جهت اطلاع از قیمت خرید آپارتمان در استانبول و دیگر مناطق ترکیه، ابتدا خواسته ها و نظرات شما را بررسی می کنیم سپس مناسب ترین پروژه ها را با جزییات کامل در اختیار شما قرار می دهیم.

دلیل و قیمت خرید آپارتمان در استانبول

دلیل و قیمت خرید آپارتمان در استانبول با بسیاری از نقاط دیگر در ترکیه متفاوت هست، این تفاوت از این جهت است که در این شهر خرید ملک جنبه سرمایه گذاری دارد، یعنی با خرید آپارتمان در استانبول و فروش آن سود قابل توجهی را نصیب سرمایه گذار خواهد کرد. به دلیل اینکه خرید ملک در استانبول جنبه سرمایه گذاری دارد بنابراین قیمت خرید آپارتمان در استانبول همیشه سیر صعودی نیز دارد. البته باید توجه داشت در چه پروژه هایی در استانبول سرمایه گذاری مناسب است، چنانچه شما نظر به سرمایه گذاری ندارید و قصد زندگی کردن در استانبول را دارید می توانید از پروژه های آماده تحویل ما در استانبول دیدن فرمایید.

چرا خرید آپارتمان در استانبول به صورت اقساطی

در استانبول پروژه های فراوانی در حال ساخت هستند و بسیاری از افراد با سرمایه گذاری کردن در این پروژه ها سود می برند. به این علت که شرکت های سازنده یا انبوه ساز در استانبول قصد فروش کامل آپارتمان های خود را قبل از تکمیل پروژه دارند، بنابراین با شرایط پرداخت اقساطی و قیمت های بسیار ارزان تر از یک پروژه تکمیل شده آپارتمان های خود را واگذار می کنند. در نتیجه سرمایه گذاران ملک در استانبول با خرید اقساطی این آپارتمان ها و فروش آن ها بعد از تکمیل پروژه سود قابل توجهی را بدست می آورند.

دلایل پیش خرید آپارتمان در استانبول

انبوه سازان در استانبول می دانند که اکثر خریداران آپارتمان های آنها قصد فروش بعد از تکمیل پروژه را دارند و همچنین مطلع هستند که بعد از تکمیل پروژه امکان رقابت با مشتریان خود را ندارند. چون در بیشتر مواقع آنها آپارتمان های خود را ارزان تر از لیست قیمت آپارتمان های تکمیل شده شرکت سازنده به فروش می رسانند. بنابراین هر تعداد آپارتمان بعد از اتمام پروژه برای انبوه ساز باقی بماند باعث زیان شرکت میشود. در چنین شرایطی انبوه سازان قیمت خرید آپارتمان در استانبول را در حین ساخت آنقدر پایین ارائه می کنند تا مشتریان آنها تشویق به این سرمایه گذاری شوند، از طرفی شرایط پرداخت بسیار مناسبی نیز بصورت اقساط در اختیار خریداران قرار می دهند تا آپارتمان های خود را به قیمت پایین و اقساط به فروش برسانند، در چنین حالتی معمولا در نیمه نخست ساخت پروژه ها کلیه آپارتمان ها به فروش می رسند.

خرید اقساطی بدون پیش خرید

اگر قصد خرید آپارتمان آماده سکونت بصورت اقساطی را دارید و نمی خواهید برای تکمیل آن انتظار بکشید به شما خرید خانه در مناطق جنوبی و حاشیه مدیترانه در ترکیه را پیشنهاد می کنیم. از آنجایی که املاک اقساطی در استانبول اکثرا بصورت پیش خرید هستند شما در این شهر به ندرت امکان خرید اقساطی یک ملک آماده را خواهید داشت.

در منطقه آنتالیا و آلانیا پروژه های بسیاری در حال اجرا می باشند که فرصت های مناسبی جهت سرمایه گذاری را در اختیار شما قرار می دهند، بعنوان مثال در بیشتر پروژه هایی که در آلانیا به شما معرفی می کنیم این امکان را داریم که خرید اقساطی بدون بهره را انجام دهیم.

بعلت تراکم زیاد ساخت و ساز و عرضه بسیار زیاد آپارتمان در این منطقه پروژه های آماده زیادی هستند که به شما معرفی خواهیم کرد. اقساط آنها بدون بهره هستند و با پرداخت 50% علاوه بر تحویل ملک سند نیز بنام خریدار ثبت خواهد شد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات در خصوص خرید اقساطی ملک در ترکیه لطفا از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید یا برای مشاورین ما پیام ارسال نمایید.

لطفا نام خود را بصورت کامل وارد نمایید
لطفا یک آدرس ایمیل صحیح وارد نمایید
لطفا شماره تلفن یا موبایل خود را وارد نمایید
لطفا به ارز مبلغ پرداختی در توضیحات اشاره کنید
لطفا به ارز مبلغ پرداختی در توضیحات اشاره کنید

Sorry No Results Found